שולחנות משחק – להכניס קצת קצב לאירוע

בעולם שבו מסכי הטאץ׳, הווי, האקס בוקס והפלייסטיישן תפסו את מקומם של משחקי הכדור, הקלאס, הגומי, הבאולינג ושאר המשחקים בהם הילדים של פעם היו מוציאים אנרגיה, ימי הולדת, חתונות ושאר אירועים הם ההזדמנות שלנו להחזיר את זה – ובגדול. זה הזמן בעונת הקיץ שבאה עלינו לטובה, לאפשר לילדים להוציא קצת אנרגיה, להזיז את הגוף עם משחקי שולחן מגניבים ומתנפחים להשכרה עליהם ניתן יהיה לקפוץ, לרקוד ולהשתגע!. אמנם ימי הקלאס כנראה שחלפו מהעולם, אך עם השכרת שולחנות משחק, גם הילדים וגם המבוגרים יוכלו  להעביר את הזמן בכייף, עם הרבה אנרגיות, צחוקים וכייף.

מכירים את זה שאתם נכנסים לאירוע עם הילדים וצופים כבר את השעמום מראש, רואים שכל מה שהולך להיות הוא שהילדים יישבו לידכם בשולחן האוכל, משועממים ומחכים שהזמן יעבור. זה ממש לא חייב להיות כך, באירוע שלכם אתם יכולים לעשות את זה לגמרי אחרת. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את שולחנות המשחק המתאימים לגילאים של הילדים שיהיו באירוע וליצור חוויה אדירה שאף ילד לא יישכח לעוד הרבה מאוד זמן.

אז אילו שולחנות משחק אתם יכולים לבחור?

שולחנות כדורגל – לבנים שבחבורה, אין משחק יותר כייפי משולחן כדורגל. מדובר בחוויה לכל חובבי הכדורגל. אמנם המשחק מתאים לשניים עד ארבעה שחקנים, אך אפשר להפוך את זה לטורניר של ממש ולעשות באירוע תחרות עם פרסים, מה שעוד יותר יעלה את המוראל והרצון לנצח.

שולחן פינג פונג – זה משחק שאותו רבים מאתנו זוכרים ממלונות בחופשות משפחתיות באילת או אפילו מהקאנטרי בשכונה. האטרקציה מתאימה לימי הולדת, בר מצוות, מסיבות רווקים ורווקות וגם כאן אפשר לארגן טורניר ולארגן קבוצות למשל בנים, בנות, ילדים ומבוגרים.

הוקי אוויר – משחק מאתגר, מותח שמדמה את מגרש ההוקי המפורסם הוא בין השולחנות הכי מבוקשים שיש להשכרה לאירועים. במשחק משתתפים שני יריבים שאמורים להכניס את הדסקית אשר נעה על המגרש בשיא המהירות לשער של הצד השני.

לסיכום, אם נמאס לכם מאירועים משעממים, זה הזמן לגוון, לאתגר ולהכניס קצת אווירה ואנרגיות עם שולחנות משחק צבעוניים להשכרה.