שואפים גבוה: הכול על נוזל לסיגריה אלקטרונית

ופורייזר

היום כבר אין שום ספק, סיגריות אלקטרוניות (E-Cigarette) מספקות מענה לאנשים שמעוניינים להפסיק לעשן סיגריות. הסיגריה האלקטרונית הפכה כל כך פופולרית בעולם בשנים האחרונות עד שקשה לחשוב איך חיינו בלעדיה עד כה.

במקום לצרוך סיגריה שמבוססת על תהליך של שריפה, בעירה, פיח ועשן, הסיגריה האלקטרונית מציעה לנו חוויה אחרת, טובה יותר ובריאה הרבה יותר. כי כאשר אנחנו שואפים סיגריה אלקטרונית אנחנו למעשה שואפים אדים חמים בטעמים שאנחנו בוחרים. לסיגריה אלקטרונית ארומה מעודנת, היא אינה מזיקה למי שצורך אותה ולא פחות חשוב מכך היא גם לא מטרידה את הזולת או מזיקה לסביבה.

אחד היתרונות הבולטים של סיגריות אלקטרוניות נעוץ במבחר שיש לנו בבואנו לבחור נוזל לסיגריה האלקטרונית שלנו. בניגוד לעישון סיגריות, כאן יש לנו מבחר רב ואנחנו יכולים להתאים את טעם וארומת האדים שנשאף – בהתאם להעדפותינו הייחודיות והאישיות.
סוגי נוזלים לסיגריות אלקטרוניות

נוזלים לסיגריות אלקטרוניות נבדלים זה מזה בכמה פרמטרים, אנחנו נעמוד על העיקריים שבהם:

תחילה ראוי לציין שיש נוזלים לסיגריות אלקטרוניות שכוללים ניקוטין בעוד שיש נוזלים נקיים לחלוטין מניקוטין. אנחנו כמובן ממליצים על רכישת נוזל ללא ניקוטין. אבל יש אנשים שמנסים להפסיק לעשן בהדרגה ועבורם המעבר מסיגריה רגילה לסיגריה אלקטרונית נטולת ניקוטין עלול להיות קשה מדי. התהליך של אנשים אלו יכול להיות הדרגתי יותר כך שתחילה הם עוברים לסיגריה אלקטרונית עם ניקוטין ולאט לאט עוברים לסיגריה אלקטרונית נטולת ניקוטין.

גם אם אתם רוצים נוזל עם ניקוטין, שימו לב שניתן למצוא נוזלי אידוי שיש בהם כמות מינורית של ניקוטין. לכן, אם כבר ניקוטין אז בצורה מדודה ומתונה. ניתן להתלבט בין רמות ניקוטין בנוזל האידוי: יש נוזל עם כמויות קטנות מאוד, יש נוזלים עם רמות ניקוטין בינוניות וכן נוזלים עם כמות גדולה יותר של ניקוטין. וכמובן שיש נוזלי אידוי שאין בהם כלל וכלל ניקוטין והם המומלצים והבריאים ביותר.

כעת נעבור לפרמטר חשוב נוסף שיש לתת עליו את הדעת כאשר בוחרים נוזלים לסיגריות אלקטרוניות, והוא – מידת הסמיכות של הנוזל. יש נוזלים סמיכים יותר ויש פחות, אז מה עדיף? ובכן, מומלץ מאוד לבחור בנוזל אידוי סמיך יותר, מאחר וקיים חשש שנוזל דליל מדי יישרף ולא יתאדה כמצופה ממנו. ואם הנוזל יישרף, הרי שלא עשינו כלום ואפשר לעשן סיגריות רגילות. לכן נסו לרכוש נוזלי אידוי צמיגיים וסמיכים עד כמה שניתן.

לסוף השארנו את הדובדבן של הקצפת: נוזלי אידוי לסיגריות אלקטרוניות מגיעים בטעמים שונים ומגוונים. כך למשל, אם אתם מנסים להפסיק לעשן תוכלו לרכוש נוזל אידוי בטעם טבק. הוא לא יכיל טבק הלכה למעשה, רק טעמו והארומה שלו יזכירו לנו את טעמו של הטבק. כמו כן תוכלו למצוא בקלות רבה את הטעמים הרעננים הבאים: תות-קיווי, אוכמניות, טבק-מנטה, דובדבן, מנגו, אפרסק, תפוח ואפילו בטעם של אבטיח.

You may also like...